Hafta Sonu ve Günü Birlik seçenekleri ile Türkiye’nin Dört bir Yanına Yolculuk!

Diğer Tatil Turları

Gündelik işlerinizden sıyrılıp kendinize vakit ayıracağınız bir çok tur alternatifiyle sizleri huzura davet eden Tatil Home özel günlerden günü birlik turlara, hafta sonu turlarından bölgesel turlara pek çok alternatifi sizlere sunuyor.

İşte size özel tur alternatiflerimiz...

Tatil Home'un Hafta Sonu Turları

Haftanın stresini atıp, doğa ve manzara güzellikleriyle dinleneceğiniz, huzur bulacağınız, tazeleneceğiniz mekanlarda kendinize ayıracağınız iki gün size çok iyi gelecek. Tatil Home'un bütçenize uygun fiyatlarla her hafta sonu düzenlediği turlarıyla size özel ayırttığı oteller, muhteşem yemek çeşitleri keyfinize keyif katacak. Hayallerinizdeki hafta sonu tatilini gerçek kılmak bizden, katılmak sizden!

Özel Günlere Özgü Turlar;

Özel Günlerimizi kutlamadan olmaz. Özel tarihlerde ve bayramlarda;

21-23 Nisan 2 gece 3 günlük Assos turu; 18 Ağustos – 21 Ağustos

Şeker bayramı Assos turu; 30 Ağustos – 2 Eylül 30 ağustos

Diğer özel tarihlerde ve grup isteklerine göre ise Assos, Bozcaada, Kaz Dağı, Ayvalık gibi yerlere turlar düzenlemekteyiz.

Tatil Home ile Günü Birlik Turlar

Doğa, deniz, kültür, tarih gibi birçok alternatifiyle günü birlik gezintiler gerçekleştiren Tatil Home sayesinde keyifli anlar yaşayacağınız tur programlarından geri kalmayın. Birçok ödeme seçeneğiyle arzuladığınız gezintilerin gerçekleşmesine vesile olan Tatil Home ile farklı diyarlara yol almanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Tur Düzenlediğimiz Bölgelerin Bazıları

Assos Turu

Bütçenize uygun imkanları ayağınıza getiren Tatil Home farkıyla Ege'nin gözbebeği Assos u keşfedin. Etap Altınel ve Dove Otel de yarım pansiyon konaklama imkanıyla denizin ve manzaranın sunduğu şölenle hafta sonunuz tazelenecek, Athena Tapınağı, Antik Liman a yapacağınız tarihi gezintilerle ufkunuz genişleyecek, Kadırga Koyu'nda denizin ve güneşin tadını çıkaracak, ege yemekleriyle hafta sonlarınıza lezzet gelecek.

Bozca ada Turu

Uygun fiyatlarla hafta sonlarınıza huzur ve eğlence getiren Bozcaada yolculuğunu kaçırmayın. Ziyaret edeceğiniz rüzgar güllerinde muazzam gün batımına karşı meşhur bozca ada şarabıyla eşlik edeceğiniz çok özel bir hafta sonu sizi bekliyor. Huzur dolu bozca ada da yeşil & mavinin iç içe geçtiği huzur dolu anlarınıza vesile olmak isteyen Tatil Home'un davetine mutlaka katılın.

Gökçe ada Turu

Güzel bir hafta sonu geçirmek için yolculuğa katılın ve Türkiye'nin en büyük adası olan Gökçe adanın ihtişamından mahrum kalmayın. Aydıncık & Kuzu Limanı Plajlarıyla yazın keyfini çıkaracağınız tertemiz denizi, kumsalında eğlenceli anlar geçireceğiniz Tur programının akşamında Rum köylerinden olan Bademli, Zeytinli, Dere köyü yapacağınız tarihi ziyaretlerle zenginleşeceğiniz bir hafta sonuna davetlisiniz.

Karadeniz Turu

Yeşil & mavinin yüzyıllardır süre gelen öyküsüne, rengarenk kültürüyle sarmaş dolaş olduğu ihtişama tanık olacağınız 9 günlük bir Karadeniz keşfi sizi bekliyor. Ordusundan Oymacılar çarşısına, Sümela manastırından Safranbolu'ya gezeceğiniz, gezerken tertemiz havasıyla tazeleneceğiniz, yöresel yemekleriyle yeni tatları keşfedeceğiniz muhteşem bir haftaya davetlisiniz.

Balkan Turları

Cebinizi yormayacak 8 günlük dillere destan bir Baklan yolculuğuna çıkıyoruz. Konaklamasıyla keyfinize keyif katacağınız otelleriyle, muhteşem balkan yemekleriyle farklı lezzetleri masanıza sunan yemekleriyle, haftanıza renk katacak Priştine, Prizren, Üsküp, Kalkandelen, Manastır, Ohri, Dıraç, Tiran, İşkodra, Bar, Petrovac, Kotor, Dubrovnik, Poçitel, Mostar, Saraybosna gezileriyle muhteşem bir Balkan Turu sizi bekliyor.

Gap Turu

Cebinizi yormayacak fiyatlarla kapınızı çalan Tatil Home'un GAP turlarına katılarak dolu dolu bir hafta sonu geçireceksiniz. Gezeceğiniz Diyarbakır, Ulu cami, Tarancı Müzesi, Hasankeyf, Midyat, Mardin, Harran, Balıklı göl, Urfa Çarşısı, Atatürk Barajı, Cendere Köprüsü, Nemrut Dağı gibi yerlerin tarihi kokusu iliklerinize kadar işlerken Güneydoğu'nun lezzetli yemekleriyle ziyafet dolu bir hafta sonu geçireceksiniz.

Mardin Turları

Sizi dinlendirecek, dinlendirirken, eğlendirecek bir hafta sonu arzuluyorsanız size özel çıktığı 2 gece 3 günlük Mardin yolculuğundan geri kalmayın. Hasankeyf, Midyat, Mor Yakup Kilisesi, Dara Antik Kenti gibi birçok yeri gezerken, Mardin'in kültürel ve tarihi zenginliğinde kaybolacak, muhteşem yemeklerinde kendinizi bulacaksınız. Unutamayacağınız bir hafta sonu vadeden Tatil Homeun bu davetini es geçmeyin.

Konumunuz: Diğer Turlarımız