Assos Ulaşım Bilgileri

Assos Ulaşım

Assos ulaşımı oldukça kolay bir yerdir. Turizm sektöründe benimsediğimiz kurumsal anlayışımız ile edindiğimiz farklı yerimizi korumak ve siz konuklarımızın memnuniyetini sağlayabilmek adına ulaşım noktasında hassas olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bu amaçla;

İstanbul- Assos ulaşımı yaklaşık 7 saat (420 km) süren yolculuğun ardından size özel tasarlanmış olan araçlarımız, klimalı ve yatar koltuk özelliğine sahiptir.

İstanbul'da belirlemiş olduğumuz;

  • 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi
  • 23.30 Mecidiyeköy Ziraat Bankası
  • 24.00 İncirli Ömür Restoran önü

Assos'a Nasıl Gidilir

Araç kalkış noktalarından size en uygun olan yeri tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz kalkış noktasından sizleri aldıktan sonra Tekirdağ, Çanakkale güzergahında yola devam ediyoruz. İlk molamızı 20 dakika olmak üzere 2 saat sonra Tekirdağ'da veriyor ardından 1.45 dakika sonra Gelibolu feribotuna ulaşıyoruz daha sonra ise 2.15 dakikalık bir yolculuktan sonra 07:00 gibi Assos'a varmış ve yolculuğunuz boyunca Kahvenizi, çayınızı yudumlayıp müziğinizi dinlediğiniz keyifli bir seyahati sonlandırmış oluyoruz.

Turumuzun son günü olan Pazar günü ise öğle yemeğimizi yedikten sonra dönüşümüz vakti geldi çattı deyip yola çıkacağız ve İstanbul'a vardıktan sonra hava şartlarının durumuna göre 23.00- 01.00 saatleri arasında siz değerli konuklarımızı aldığımız ulaşım noktalarına geri bırakacağız.

HATIRLATMALAR

  • Firmamızın; hava ve ortam şartlarının durumuna göre programın tarihinde değişiklik yapabilme hakkı saklıdır.
  • Normal şartlarda otel odalarının hizmete açılış saati, 14.00 dır. Ancak odaların uygunluğu durumunda daha da erken teslim edilebilir.
Konumunuz: Ulaşım