Ramazan Bayramına Özel Assos & Bozcaada Turu

ASSOS, BOZCAADA RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL TURU
PROGRAM

1.GÜN / ÇARŞAMBA
İstanbul'dan hareket
(23:15 Kadıköy Evl. Dairesi / 23:40 Mecidiyeköy Ziraat Bankası Önü / 24:00 İncirli Ömür)
> Kadıköy : Evlendirme Dairesi otoparkının yan tarafı
> Mecidiyeköy: Mecidiyeköy Ziraat Bankası Önü (Eski Tekel Fabrikası Karşısı)
> İncirli : E-5 kenarındaki Ömür Plaza önü

(Turumuza Tekirdağ, Keşan ve Eceabat'tan da katılabilirsiniz)

2.GÜN / PERŞEMBE ASSOS
Sabah Behramkale köyünde verilecek kahvaltı molasının ardından Kadırga Koyunda bulunan otelimize ulaşıyoruz. Gün boyu tesisteyiz. Denize girebilir, güneşlenebilir, tesis imkanlarından yararlanabilirsiniz. 17:00'de Behramkale ve Assos'u gezmeye gidiyoruz. (dilerseniz Assos gezisine katılmayıp otelde vakit geçirebilirsiniz) Assos gezimizde ilk olarak Antik Liman'ı geziyoruz. Taş binaların kıyı boyunca sıralandığı Liman'ın mendirekten görüntüsünü hemen fotoğraflamak isteyeceğinize eminiz. Antik Liman'da dileyen misafirlerimiz meşhur Assos dondurmasından tadabilirler. Sonrasında dar sokakları ve sıcak atmosferiyle keyifli bir ortama sahip olan Behramkale Köyü'nü gezip Athena Tapınağı'na çıkıyoruz. Burada rehberimizden Assos tarihi hakkında bilgi alıp manzara seyri yaptıktan sonra tekrar otele dönüyoruz. Akşam yemeği otelde.

3.GÜN / CUMA ASSOS (EKSTRA KAZDAĞI TURU)
Gün boyu tesiste serbest zaman. Otelde vakit geçirebilir, Kadırga Koyu'nda deniz ve güneş keyfi yapabilirsiniz. Akşam yemeği otelde.

KAZDAĞI KÖYLERİ EKSTRA TUR (En az 10 kişiyle hareket / kişi başı 25 TL / ulaşım ve rehberlik dahil)
Yarım gün Kazdağı Turu. Gün içersinde ilk olarak Adatepe Zeytinyağı Müzesi'ne gidip geleneksel zeytinyağı yapımı hakkında bilgi edinip alışveriş yapıyoruz. Sonrasında Zeus Altarı'na yürüyüp manzara seyri yaptıktan sonra Adatepe Köyü'ne geçiyoruz. Öğle yemeğinde Dutdibi Kahvesinde gözleme ayran yiyebilirsiniz. Köy gezisi ardından bir başka Kazdağı Köyü olan Yeşilyurt'a gidiyoruz. Taş evleri ve butik otelleriyle ünlü bu güzel köyü adımlayıp meydandaki Köy Kahvesi'nde kahvelerimizi içtikten sonra Assos'taki otelimize dönüyoruz.

4.GÜN / CUMARTESİ ASSOS (EKSTRA BOZCAADA TURU)
Gün boyu tesiste serbest zaman. Otelde vakit geçirebilir, Kadırga Koyu'nda deniz ve güneş keyfi yapabilirsiniz. Akşam yemeği otelde.

BOZCAADA EKSTRA TUR (En az 10 kişiyle hareket / kişi başı 50 TL / ulaşım, rehberlik, Bozcaada'da plaj transferi ve Bozcaada feribot bileti dahil)
Tam gün Bozcaada Turu. Sabah erken hareketle Bozcaada'ya gitmek üzere otelden hareket ediyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğun ardından Geyikli İskelesi'ne ulaşıp aracımızı iskelede bırakarak rehberimiz eşliğinde feribotla Bozcaada'ya geçiyoruz. Adaya vardığımızda rehberimiz eşliğinde ada merkezini, Bozcaada sokaklarını ve Şaraphane'yi gezdikten sonra meşhur Ayazma Plajı'na gidiyoruz. Tüm gün plajdayız. Öğleden sonra ada merkezine dönüyoruz, bir saat ada merkezinde serbest zaman. Ada sokaklarını gönlünüzce gezebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Sonrasında Akşam üstü kalkan feribotla adadan ayrılarak tekrar Assos'taki otelimize dönüyoruz. Dönüşte Eyvahh Eyvah filmiyle ünlenen Geyikli'den geçiyoruz. Akşam yemeği Assos'taki otelimizde.
(Bozcaada'da plajda şezlong, şemsiye ücretleri katılımcılara aittir)

5.GÜN / PAZAR ASSOS
Kahvaltımızı otelde alıp 12:00 itibarıyla odalarımızı boşaltarak check out işlemlerimizi tamamlıyoruz. 14:00'a kadar Kadırga Koyu'ndayız. Deniz ve güneş keyfi ve serbest öğle yemeğinin ardından (plajda duş ve kabin imkanları mevcut) vakitlice İstanbul'a doğru yola koyuluyoruz. Çanakkale-Tekirdağ güzergahını takip ederek hava ve yol şartlarının uygunluğunda 21:30-22:00 civarlarında İstanbul'a ulaşıyor ve misafirlerimizi aldığımız duraklara bırakarak turumuzu tamamlıyoruz.

DETAY

KATILIM & HAREKET

Turumuz 10-15 kişi arası katılımcı ile gerçekleşecektir. Assos Turu Tatil Home'ın en çok beğenilen ve tercih edilen turlarından biridir. Sınırlı kontenjan nedeniyle erken rezervasyon öneririz.

OTELDE ODALARA YERLEŞME HAKKINDA
Perşembe sabahı otele erken giriş yapıldığından eğer tüm odalarımız boş değil ise grubumuza bir oda tahsis edilmekte, misafirlerimiz üstlerini değiştirebilmekte ve tesis imkanlarından yararlanabilmektedir. Saat 13:00'ten sonra lobiye giderek odalarını teslim alabilmektedirler. Grubumuz için yeterli oda müsait olması durumunda otelimiz odaları sabah girişte verebilmektedir.

HATIRLATMA

Bozcaada feribot seferlerinde aksama, değişiklik, gecikme, iptal gibi durumlardan acentamız sorumlu tutulamaz. Rehber böyle durumlarda programı düzenleme durumunda kalabilir.

Pazar günü ise odaların teslim edilme saati 12:00'dir. Odaları teslim ettikten sonra 16:00'ya kadar otelin bulunduğu Kadırga Plajı'nda oluyoruz. Deniz ve güneş keyfine devam edebilir, açık hava restoranlarında vakit geçirebilirsiniz. Plajda duş ve kabin imkanı mevcuttur. Otelin oda sıkıntısı olmaması durumunda otelimiz odaların salı günü 13:30-14:00 saatlerinde teslimine müsade edebilmektedir. Ancak bu konuda söz verilmez.

TATİL HOME NOTU

Her Assos turu Assos'ta konaklamıyor. Assos'ta konaklamayan Assos turlarıyla karşılaştırırken yapacağınız fazla yolları, yorgunlukları göz ardı etmeyin. Benzer turları incelerken acentaların konakladığı otellerin nerede olduğunu iyi araştırın.

TATİLİNİZİ RİSKE ATMAYIN. TATİL HOME KUZEY EGE 'DE UZMAN TUR OPERATÖRÜDÜR. TATİL HOME KUZEY EGE'YE TUR DÜZENLEYEN EN GÜVENİLİR SEYAHAT ACENTALARININ BAŞINDA GELMEKTEDİR.

FİYAT

TUR FİYATI
Kredi kartı ile peşin ve anlaşmalı kartlara taksitli 735 TL
Nakit veya banka havalesiyle peşin ödemede 699 TL

(Fiyatlar katılımcı tercihine göre 2 yada 3 kişilik odada kişi başıdır)

Katılım ücretine dahil olan hizmetler
: Ulaşım
: Profesyonel rehberlik hizmeti
: Assos'ta 3 gece konaklama
: Konaklanan otelde 3 sabah kahvaltısı
: Konaklanan otelde 3 akşam yemeği
: Assos gezisi
: Zorunlu Seyahat Sigortası

Katılım ücretinin dışındakiler
: İlk gün sabah kahvaltısı (15 TL)
: Öğle yemekleri
: Akşam yemeklerindeki içecekler
: Ekstra turlar (Bozcaada ve Kazdağı)
: Müze, ören yeri ve milli park giriş ücretleri
: Kişisel harcamalar

İNDİRİMLER
: 0-5 yaş (iki kişiyle beraber bir odada kalırsa) 550 TL  indirimli
: 6-12 yaş (iki kişiyle beraber bir odada kalırsa) 200 TL  indirimli


SINGLE FARKI
Sınırlı oda kontenjanı nedeniyle tek kişi konaklama halinde 375 TL single farkı talep edilir. Single kontenjanı 1 oda ile sınırlıdır.

ULAŞIM

ASSOS'A ULAŞIM TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.
 
İstanbul-Assos yaklaşık 420 km ( 6,5 - 7 saat )
 
Ulaşım klimalı, yatar koltuklu araçlarla sağlanır.
 
17 kişilik Volkswagen Volt yada Mercedes Sprinter
27 kişilik Turkuaz, Novo yada Sultan
35 kişilik Eurobus yada Powerbus

KONAKLAMA

3 GECE ASSOS'TA KONAKLAMA TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR.

TROY OTEL (ASSOS)

:: Assos Kadırga Koyu'nda / denize sıfır
:: Odalarda merkezi ısıtma, TV, saç kurutma makinası ve banyo-wc mevcut

www.troyotel.com

YEMEK

TUR ÜCRETİNE OTELDE AÇIK BÜFE 3 SABAH KAHVALTISI VE 3 AKŞAM YEMEĞİ DAHİLDİR.

Akşam yemeğindeki içecekler ekstradır.

İlk gün Behramkale köyünde yapılacak açık havada kahvaltı ekstra olup kişi başı 15 TL'dir. (beyaz peynir, kaşar peyniri, domates, salatalık, siyah zeytin, yeşil zeytin, reçel, bal, tereyağ, biberli zeytinyağı, sahanda yumurta, sahanda sucuk ve fincan çaydan oluşur)

Konumunuz: Bayram Turu